Kancelaria

Kancelaria Adwokacka Adwokata Jakuba Zacharewicza świadczy pomoc prawną w wielu dziedzinach na rzecz przedsiębiorców i klientów indywidualnych.

adwokatzacharewicz2
Orły Prawa

Adwokat Jakub Zacharewicz

Członek Częstochowsko-Piotrkowskiej Izby Adwokackiej, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w kilku kancelariach, organach wymiaru sprawiedliwości, sądach oraz Ministerstwie Sprawiedliwości.

W swojej praktyce zawodowej koncentruje się na prawie karnym, cywilnym, gospodarczym i administracyjnym. Świadczy doradztwo w zakresie kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. Kancelaria Adwokacka Adwokata Jakuba Zacharewicza obsługuje również instytucje należące do sektora finansów publicznych we wszystkich aspektach ich działalności, w szczególności w zakresie zagadnień korporacyjnych tych instytucji, doradztwie ich organom, opracowywaniu i opiniowaniu projektów umów.

Adwokat Jakub Zacharewicz gwarantuje indywidualne, odpowiedzialne oraz rzetelne podejście do każdego klienta i każdej sprawy.
Obsługa prawna świadczona jest na najwyższym poziomie. Klient uzyskuje rzetelną informację dotyczącą realnych szans na osiągnięcie zamierzonego przez niego celu oraz jakie będą koszty sądowe związane ze sprawą (opłaty sądowe, opłaty od pełnomocnictwa, wydatki w postaci zaliczki na czynności biegłego itp.).
Klient jest na każdym etapie sprawy szczegółowo informowany o jej przebiegu oraz podejmowanych czynnościach. Taka profesjonalna forma działania pozwala gruntownie zabezpieczyć interesy klienta oraz spełnić jego oczekiwania.

Adwokat Jakub Zacharewicz od roku 2009 zajmuje się działalnością pro publico bono.\

W 2018 roku Kancelaria Adwokata Jakuba Zacharewicza została laureatem plebiscytu “Orły Prawa” potwierdzając najwyższą jakość i profesjonalizm świadczonych usług oraz wysokie oceny przyznawane przez klientów.

Kancelaria pozostaje w stałej współpracy z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, komornikami, notariuszami w szczególności z Kancelarią Notarialną Notariusz Aleksandry Kałuzińskiej-Zacharewicz w Radomsku, dzięki czemu kancelaria zapewnia naszym klientom kompleksową obsługę.

Visit Us On Facebook